Romantyczna Kolacja z Rejsem

Rezerwuj Kolacje z Rejsem

Opis

Zapraszamy do spędzenia romantycznych i wyjątkowych chwil w trakcie kolacji w Restauracji Aquarius oraz rejsu po Wiśle w Krakowie. To niezwykłe doświadczenie pozwoli Wam oderwać się od codzienności i spędzić chwilę w atmosferze spokoju i refleksji. Podczas rejsu będziecie mogli podziwiać zabytki Krakowa z perspektywy rzeki. Zapraszamy Państwa do Restauracji Aquarius, która znajduje się na rzece, gdzie czeka na Was kolacja z bezpośrednim widokiem na Zamek Królewski Wawel.

Informacje

Menu

Pełny Opis

Pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego doświadczenia, które łączy w sobie spokój rzeki, urok miasta i wykwintną kulinarną podróż. Kolacja w Restauracji Aquarius z romantycznym 30 minutowym rejsem po Krakowie to propozycja stworzona dla tych, którzy cenią sobie chwile ciszy i celebracji wspólnego czasu z bliską osobą w wyjątkowej lokalizacji.

Zapraszamy Państwa do Restauracji Aquarius, gdzie czeka na Państwa wyjątkowa kolacja. Nasz zespół kucharzy przygotowuje dania, które łączą w sobie lokalne składniki oraz delikatną sztukę kulinarnej kompozycji. W spokojnej i stonowanej atmosferze z cudownym widokiem na Zamek Królewski Wawel będziecie mogli delektować się naszymi daniami.

Po kolacji, zaprosimy Was na  rejs, gdzie odkryjecie zupełnie nową perspektywę miasta Krakowa, podziwiając malownicze zabytki i w spokojnym rytmie płynącej rzeki. To chwila na oderwanie się od zgiełku myśli i czas aby cieszyć się chwilą obecności drugiej osoby.

Romantyczna Kolacja z Rejsem w Krakowie to propozycja dla tych, którzy poszukują wyjątkowego sposobu na spędzenie czasu z bliską osobą. To nie tylko podróż rzeką i posiłek, lecz także chwila na zatrzymanie się, obserwację otoczenia i cieszenie się ze wspólnej chwili. 

Jeśli marzycie o spędzeniu czasu w nastrojowej atmosferze, czerpiąc z piękna rzeki i smaków kuchni, kolacja w restauracji Aquarius wraz z romantycznym 30 minutowy rejsem po Krakowie  jest stworzony dla Państwa. To zaproszenie do przeżycia miłego wieczoru, który pozostawi w sercach piękne wspomnienia.

Galeria

Zapraszamy!