Romantyczna kolacja z rejsem

Rezerwuj Kolacje z Rejsem

Opis

Zapraszamy do spędzenia romantycznych i wyjątkowych chwil w trakcie kolacji w Restauracji Aquarius oraz rejsu po Wiśle w Krakowie. To niezwykłe doświadczenie pozwoli Wam oderwać się od codzienności i spędzić chwilę w atmosferze spokoju i refleksji. Podczas rejsu będziecie mogli podziwiać zabytki Krakowa z perspektywy rzeki. 

Informacje

*W przypadku niesprzyjającej pogody mogą Państwo zrealizować voucher rejs w późniejszym terminie, w trakcie trwania sezonu rejsowego 2024. 

Pełny Opis

Pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego doświadczenia, które łączy w sobie spokój rzeki, urok miasta i wykwintną kulinarną podróż. Kolacja w Restauracji Aquarius to propozycja stworzona dla tych, którzy cenią sobie chwile ciszy i celebracji wspólnego czasu z bliską osobą w wyjątkowej lokalizacji.

Po kolacji, zaprosimy Was na  rejs, gdzie odkryjecie zupełnie nową perspektywę miasta Krakowa, podziwiając malownicze zabytki i w spokojnym rytmie płynącej rzeki. To chwila na oderwanie się od zgiełku myśli i czas aby cieszyć się chwilą obecności drugiej osoby.

Jeśli marzycie o spędzeniu czasu w nastrojowej atmosferze, czerpiąc z piękna rzeki i smaków kuchni, kolacja w restauracji Aquarius wraz z romantycznym 30 minutowy rejsem po Krakowie  jest stworzony dla Państwa. To zaproszenie do przeżycia miłego wieczoru, który pozostawi w sercach piękne wspomnienia.

Galeria

Masz pytania? Napisz do nas!