Impreza Firmowa

Impreza Firmowa Kraków w Restauracji Aquarius

Witajcie w Restauracji Aquarius - najlepszym miejscu na organizację imprez firmowych w Krakowie!

Rozumiemy, że zorganizowanie wydarzenia dla swojej firmy często wiąże się
z dużą ilością pytań i wielu niewiadomych. Czy wystarczy jedzenia dla wszystkich, czy szef zaakceptuje budżet, czy wszyscy będą zadowoleni, czy kuchnia zrobi jeden posiłek bez glutenu dla Pani Kasi z działu kadr i czy obsługa zadba o detale, o których przecież możesz nie wiedzieć?

Do tego być może ciekawym pomysłem będzie zorganizowanie “jakiejś” dodatkowej atrakcji, która umili czas integracji. Ah… No i co zrobić z alkoholem? Czy zorganizować open bar, czy każdy powinien mieć jakiś limit?

Spieszymy z pomocą!

Nasi Goście:

Jak zamówić imprezę w restauracji Aquarius?

  1. Przygotowanie oferty – ten proces trwa zazwyczaj 2 lub 3 dni robocze. W tym czasie wymieniacie się Państwo z naszym biurem obsługi klienta mailami abyśmy mogli zebrać wszystkie niezbędne informacje.
  2. Oczekujemy na podjęcie decyzji przez Państwa. Ten proces trwa zazwyczaj do 12 dni roboczych.
  3. Podpisujemy umowę, warunkiem zarezerwowania terminu jest opłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości całego wydarzenia.
  4. W tym momencie dołączamy do rozmowy managera restauracji aby mógł pozostać z Państwem w kontakcie przez cały dalszy okres współpracy.
  5. Dzień przed wydarzeniem potwierdzamy z Państwem wszystkie szczegóły.
  6. Na godzinę przed Państwa wydarzeniem lokal jest dla Państwa dostępny, a nasza obsługa dyspozycyjna. 
  7. Po zakończonej imprezie następuje proces rozliczenia.

Jakiego rodzaju imprezy realizujemy?

Od ponad 10 lat Restauracji Aquarius gości różnego rodzaju imprezy oraz wydarzenia za sprawą swojej niepowtarzalnej lokalizacji oraz wspaniałej kuchni. Jeżeli Twoje wydarzenie jest bardziej złożone lub wymaga specjalnego podejścia to nic straconego. Napisz do nas na adres: rezerwacje@statekkrakow.com – razem stworzymy  niepowtarzalne wydarzenie.

Napisz do nas i zarezerwuj dziś!

Impreza Firmowa najważniejsze informacje

Lista najważniejszych informacji o imprezie firmowej w naszej restauracji:

Gotowi, by zorganizować niezapomnianą imprezę firmową w Krakowie?

Nasz doświadczony Event Manager czeka, by uczynić Twoją imprezę firmową wyjątkową. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne spotkanie czy wielką galę korporacyjną. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Nasza dedykowana obsługa klienta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w organizacji Twojej imprezy. Razem możemy uczynić Twoją imprezę firmową w Krakowie niezapomnianą. Dołącz do grona zadowolonych klientów Restauracji Aquarius i ciesz się doskonałą obsługą oraz wyjątkowym menu.

Restauracja Aquarius

Adres: bulwar Czerwieński 81, 30-069 Kraków


Telefon: +48 505 102 644

E-mail: rezerwacje@statekkrakow.com